Ofertă acceptată Cumpărare directă

Televizor LED Smart Android Star-Light, 165 cm, 65DM7500, 4K Ultra HD pentru Orasul Stei

Număr anunț
DA22817662
Autoritate contractantă
ORASUL STEI (CUI 4539114)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100,83 RON
Valoare atribuită
2.100,83 RON
Data publicării
12.04.2019 09:27
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100,83 RON

din 2.100,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.