Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de internet si telefonie

Număr anunț
DA22814902
Autoritate contractantă
DIRECTIA PUBLICA DE PAZA ARAD (CUI 5343727)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.522,48 RON
Valoare atribuită
3.522,48 RON
Data publicării
11.04.2019 15:17
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 18:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.522,48 RON

din 3.522,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.