Ofertă acceptată Cumpărare directă

STUDIU DE FEZABILITATE SI STUDII DE SPECIALITATE PENTRU AMENAJARE TEREN ACTIVITATI SPORTIVE

Număr anunț
DA22814540
Autoritate contractantă
Comuna Lespezi (CUI 4541319)
Furnizor / câștigător
ANDERSSEN SRL (CUI RO34247855)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
11.04.2019 14:57
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.