Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,8% sub estimat

Markeri cardiaci +Card pentru testare analizor EDAN i15

Număr anunț
DA22802870
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAREI (CUI 4038636)
Furnizor / câștigător
SANPRODMED SRL (CUI RO13362380)
Cod CPV
33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.500 RON
Valoare atribuită
19.350 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
10.04.2019 14:23
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.350 RON

din 19.500 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 150 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.