Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA22820717
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MEREI (CUI 22769987)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
634,67 RON
Valoare atribuită
634,67 RON
Data publicării
12.04.2019 11:36
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

634,67 RON

din 634,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.