Număr anunț
DA22818365
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ELEKES VENCEL (CUI 12846748)
Furnizor / câștigător
MOLNAR COMP SRL (CUI RO15011164)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
707,56 RON
Valoare atribuită
707,56 RON
Data publicării
12.04.2019 09:58
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 15:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

707,56 RON

din 707,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.