Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de televiziune
- Număr anunț
- DA22816729
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M. 02000 (CUI 16020314)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 92230000-2 · Servicii de radio si televiziune prin cablu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.105,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.105,20 RON
- Data publicării
- 12.04.2019 08:36
- Termen limită
- 17.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2019 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.105,20 RON
din 1.105,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro