Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MASURI PRIVIND PREVENIREA SI COMBATEREA INFECTIILOR NOSOCOMIALE.DE LA TEORIE LA PRACTICA
- Număr anunț
- DA22809883
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Gorj (CUI 11334847)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI RO33269758)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.294,12 RON
- Valoare atribuită
- 3.294,12 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 11:27
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2019 09:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.294,12 RON
din 3.294,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro