Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,5% sub estimat

Set cartus toner pentru imprimanta HP Color Laserjet Pro Mfp M176n

Număr anunț
DA22821385
Autoritate contractantă
Orasul Titu (CUI 4402590)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI RO32174862)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
597,40 RON
Valoare atribuită
582,56 RON 2,5% sub estimat
Data publicării
12.04.2019 12:04
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

582,56 RON

din 597,40 RON estimat 2,5%

Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 14,84 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.