Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 18,2% sub estimat

Cartus toner negru pentru imprimanta CANON I-SENSYS MF 4010

Număr anunț
DA22820923
Autoritate contractantă
Orasul Titu (CUI 4402590)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI RO32174862)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
325,06 RON
Valoare atribuită
266,04 RON 18,2% sub estimat
Data publicării
12.04.2019 11:44
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

266,04 RON

din 325,06 RON estimat 18,2%

Adjudecat la 81,8% din estimat · economie 59,02 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.