Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 19,5% sub estimat

Cartus toner negru pentru imprimanta HP LASER JET 1018

Număr anunț
DA22820689
Autoritate contractantă
Orasul Titu (CUI 4402590)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI RO32174862)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
330,50 RON
Valoare atribuită
266,04 RON 19,5% sub estimat
Data publicării
12.04.2019 11:35
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

266,04 RON

din 330,50 RON estimat 19,5%

Adjudecat la 80,5% din estimat · economie 64,46 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.