Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner original HP 1020

Număr anunț
DA22820189
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI RO2627996)
Furnizor / câștigător
TIMI IMPORT EXPORT SRL (CUI RO8354100)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
594 RON
Valoare atribuită
594 RON
Data publicării
12.04.2019 11:14
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

594 RON

din 594 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.