Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner pentru imprimantele laser

Număr anunț
DA22808976
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA"STEFAN PASCU" APAHIDA (CUI 17989900)
Furnizor / câștigător
COPYLAND TRADING SRL (CUI RO9091754)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.597,30 RON
Valoare atribuită
3.597,30 RON
Data publicării
11.04.2019 10:53
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 08:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.597,30 RON

din 3.597,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.