Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tableta ARCHOS 101 Platinum, 10.1 inch IPS 1GB 16GB anunt ADV1069217

Număr anunț
DA22815373
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala de Management al Calitatii in Sanatate (CUI 34998410)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
804,72 RON
Valoare atribuită
804,72 RON
Data publicării
11.04.2019 15:40
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 16:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

804,72 RON

din 804,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.