Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile IT

Număr anunț
DA22809280
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL JUDETEAN DE POLITIE BRAILA (CUI 4343265)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.058,03 RON
Valoare atribuită
1.058,03 RON
Data publicării
11.04.2019 11:04
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.058,03 RON

din 1.058,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.