Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata a carpetelor profesionale antipraf
- Număr anunț
- DA22814741
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- Lindstrom SRL (CUI RO17586860)
- Cod CPV
- 98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.832,44 RON
- Valoare atribuită
- 2.832,44 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 15:09
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 15:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.832,44 RON
din 2.832,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro