Ofertă acceptată Cumpărare directă

NUFAR SOLUTIE DE SCOS PETE 350ML + DETERGENT MANUAL BONUX 3-1 400GR

Număr anunț
DA22813221
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 23 BOTOSANI (CUI 23133936)
Furnizor / câștigător
EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI RO32884258)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36,12 RON
Valoare atribuită
36,12 RON
Data publicării
11.04.2019 13:51
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 14:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36,12 RON

din 36,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.