Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de protectie cu vopsele speciale a suprafețelor de beton
- Număr anunț
- DA40753588
- Autoritate contractantă
- TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
- Furnizor / câștigător
- QUANTAS WORKS SRL (CUI RO29391055)
- Cod CPV
- 45442110-1 · Lucrari de vopsire a constructiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 892.500 RON
- Valoare atribuită
- 892.500 RON
- Data publicării
- 02.07.2026 16:26
- Termen limită
- 07.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2026 16:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
892.500 RON
din 892.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro