Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ecran de proiectie cu trepied Sopar Superior SOP240TS, 240cm x 200cm [SOP240TS]
- Număr anunț
- DA22811692
- Autoritate contractantă
- Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32351200-0 · Ecrane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 714,28 RON
- Valoare atribuită
- 714,28 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 12:41
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 13:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
714,28 RON
din 714,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro