Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asfaltare acces curte în Pocola
- Număr anunț
- DA22797360
- Autoritate contractantă
- COMUNA POCOLA (CUI 5398323)
- Furnizor / câștigător
- DRUMURI BIHOR SA (CUI RO10980670)
- Cod CPV
- 45233200-1 · Diverse lucrari de imbracare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.843,16 RON
- Valoare atribuită
- 49.843,16 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 10:36
- Termen limită
- 17.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2019 12:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
49.843,16 RON
din 49.843,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro