Ofertă acceptată Cumpărare directă

Blue-Ray writer extern ASUS TurboDrive BW-12D1S-U

Număr anunț
DA22816839
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL CRAIOVA (CUI 17015316)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
30233152-1 · Dispozitiv de citire si/sau inscriptionare DVD-uri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
485 RON
Valoare atribuită
485 RON
Data publicării
12.04.2019 08:42
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

485 RON

din 485 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.