Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reactivi de laborator

Număr anunț
DA22818860
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA TELEORMAN (CUI 4567980)
Furnizor / câștigător
SANIMED INTERNATIONAL IMPEX S.A. (CUI RO15995515)
Cod CPV
33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
930 RON
Valoare atribuită
930 RON
Data publicării
12.04.2019 10:19
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

930 RON

din 930 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.