Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scutec tip pampers Nr3, Nr 4 Scutece incontinenta pt adulti,

Număr anunț
DA22812617
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
Cod CPV
33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216,72 RON
Valoare atribuită
216,72 RON
Data publicării
11.04.2019 13:24
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216,72 RON

din 216,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.