Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATII CONF DEVIZ PENTRU DACIA LOGAN CU NR MS 03SCJ
- Număr anunț
- DA22820503
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- GEROM GH SRL (CUI RO25064565)
- Cod CPV
- 34900000-6 · Diverse echipamente de transport si piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 408,77 RON
- Valoare atribuită
- 408,77 RON
- Data publicării
- 12.04.2019 11:28
- Termen limită
- 17.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2019 11:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
408,77 RON
din 408,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro