Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII CAZARE CLUJ-NAPOCA PT. ZILELE 29, 30, 31 MAI 2019

Număr anunț
DA22819755
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
AEROTRAVEL SRL (CUI 9919750)
Cod CPV
98341000-5 · Servicii de cazare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.316,97 RON
Valoare atribuită
1.316,97 RON
Data publicării
12.04.2019 10:56
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.316,97 RON

din 1.316,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.