Ofertă acceptată Cumpărare directă

filtru carburant

Număr anunț
DA22817872
Autoritate contractantă
ORASUL UNGHENI (PRIMARIA ORASULUI UNGHENI MURES) (CUI 4323322)
Furnizor / câștigător
ALLRAVO AUTO PARTS S.R.L. (CUI RO39349147)
Cod CPV
42913400-3 · Filtre de benzina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100 RON
Valoare atribuită
100 RON
Data publicării
12.04.2019 09:37
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100 RON

din 100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.