Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICIU DE CADASTRU

Număr anunț
DA22811639
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BALINT GABOR CATALINA COVASNA (CUI 13647867)
Furnizor / câștigător
RÁKOSI NÁNDOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 36003865)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.750 RON
Valoare atribuită
1.750 RON
Data publicării
11.04.2019 12:38
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.750 RON

din 1.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.