Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camera vanatoare PNI Hunting 300C cu INTERNET 12MP Night Vision transmite foto pe email Full HD 1080

Număr anunț
DA22811042
Autoritate contractantă
Comuna Alexandru cel Bun (CUI 2613036)
Furnizor / câștigător
ONLINESHOP SRL (CUI RO16306031)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,30 RON
Valoare atribuită
798,30 RON
Data publicării
11.04.2019 12:13
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,30 RON

din 798,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.