- Număr anunț
- DA22818278
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UM 02605 Bucuresti (CUI RO4221110)
- Furnizor / câștigător
- INTERNET COMMUNICATIONS SYSTEMS (CUI RO17474653)
- Cod CPV
- 30237135-4 · Placi de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.550 RON
- Valoare atribuită
- 19.550 RON
- Data publicării
- 12.04.2019 09:54
- Termen limită
- 17.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2019 10:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.550 RON
din 19.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro