Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pipete serologice sterile, ambalalate individual 1ml, 2ml, cate un pachet din fiecare
- Număr anunț
- DA22814867
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 923,50 RON
- Valoare atribuită
- 923,50 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 15:15
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 15:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
923,50 RON
din 923,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro