Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet 4 buc aer Aparat de aer conditionat Alizee AW12GR, 12000 BTU, Kit instalare inclus 3 ml

Număr anunț
DA22813934
Autoritate contractantă
Agentia pentru Plati si Inspectie Sociala a Municipiului Bucuresti (CUI 24735085)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.084,03 RON
Valoare atribuită
4.084,03 RON
Data publicării
11.04.2019 14:26
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.084,03 RON

din 4.084,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.