Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mixer cu imersiune Bamix Gastro 200, 200W
- Număr anunț
- DA22805499
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 39711211-1 · Mixere pentru alimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.426,88 RON
- Valoare atribuită
- 1.426,88 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 07:55
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2019 07:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.426,88 RON
din 1.426,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro