Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DE CONSTRUCTIE

Număr anunț
DA22817754
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta General Magheru al Judetului Valcea (CUI 2649536)
Furnizor / câștigător
ADERACOM SRL (CUI RO15706234)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.445,41 RON
Valoare atribuită
1.445,41 RON
Data publicării
12.04.2019 09:31
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.445,41 RON

din 1.445,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.