Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de intocmire si avizare a proiectelor tehnice pentru sistemele de securitate
- Număr anunț
- DA40755292
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- XEROM SRL (CUI 2823771)
- Cod CPV
- 79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.000 RON
- Valoare finală
- 23.000 RON
- Data publicării
- 03.07.2026 09:26
- Termen limită
- 12.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.