Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vitrina frigorifica profesionala cu o usa Whirlpool ADN201/1, 320 l, H 173 cm, 5 gratare, Usa sticla

Număr anunț
DA22822433
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
42513210-0 · Vitrine frigorifice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.478,98 RON
Valoare atribuită
1.478,98 RON
Data publicării
12.04.2019 12:48
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.478,98 RON

din 1.478,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.