Ofertă acceptată
Cumpărare directă
2 BILETE AVION BUCURESTI- BRUXELLES-BUCURESTI 16apr-18apr 2018
- Număr anunț
- DA22814321
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Furnizor / câștigător
- QUICK TRAVEL SRL (CUI RO25883438)
- Cod CPV
- 60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.030 RON
- Valoare atribuită
- 7.030 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 14:45
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2019 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.030 RON
din 7.030 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro