Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARTICULATIE CUPA

Număr anunț
DA22805686
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI RO2684940)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
Cod CPV
43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.181,84 RON
Valoare atribuită
2.181,84 RON
Data publicării
11.04.2019 08:18
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 07:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.181,84 RON

din 2.181,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.