Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare lanturi ciochinare pentru trolii D.S. Botosani

Număr anunț
DA22814646
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
ALSER FOREST S.A. (CUI RO20951361)
Cod CPV
44540000-7 · Lanturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,32 RON
Valoare atribuită
840,32 RON
Data publicării
11.04.2019 15:03
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,32 RON

din 840,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.