Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pila rotunda 5,2mm

Număr anunț
DA22812297
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. ALEXANDRU BORZA" ABRUD (CUI 4562940)
Furnizor / câștigător
TEHNO FOREST CONSTRUCT SRL (CUI RO18258216)
Cod CPV
44512700-9 · Pile sau raspele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13,44 RON
Valoare atribuită
13,44 RON
Data publicării
11.04.2019 13:10
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13,44 RON

din 13,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.