Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bors natural Tarancuta

Număr anunț
DA22821981
Autoritate contractantă
Colegiul de Industrie Alimentara "Elena Doamna (CUI 3126616)
Furnizor / câștigător
FERMA NATURALĂ SRL (CUI RO17797085)
Cod CPV
15891500-5 · Ciorbe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12,12 RON
Valoare atribuită
12,12 RON
Data publicării
12.04.2019 12:27
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 12:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12,12 RON

din 12,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.