Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ECHIPAMENTE SPORTIVE

Număr anunț
DA22821761
Autoritate contractantă
SCOALA GIMAZIALA COMUNA TRAIAN (CUI 25299111)
Furnizor / câștigător
TERRA SPORT SRL (CUI RO14157081)
Cod CPV
37450000-7 · Echipament pentru sporturi in aer liber si de teren (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.315,10 RON
Valoare atribuită
1.315,10 RON
Data publicării
12.04.2019 12:17
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.315,10 RON

din 1.315,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.