Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie Contract de furnizare Sistem Desktop pentru proiectul ID 106371
- Număr anunț
- DA22821006
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI DE ASISTENTA EDUCATIONALA TULCEA (CUI 21255880)
- Furnizor / câștigător
- RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
- Cod CPV
- 48625000-5 · Sisteme de operare pentru sisteme deschise (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.403,36 RON
- Valoare atribuită
- 8.403,36 RON
- Data publicării
- 12.04.2019 11:47
- Termen limită
- 17.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2019 12:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.403,36 RON
din 8.403,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro