Ofertă acceptată Cumpărare directă

CURATENIE GENERALA DE PRIMAVARA

Număr anunț
DA22814417
Autoritate contractantă
COMUNA SINTANA DE MURES(Primaria Sintana de Mures) (CUI 4323349)
Furnizor / câștigător
SALUBRISERV S.A. (CUI RO7774360)
Cod CPV
90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.700,32 RON
Valoare atribuită
24.700,32 RON
Data publicării
11.04.2019 14:50
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.700,32 RON

din 24.700,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.