Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICI REPARATII AUTO B 09 DRF - Ref.nr.MBR_DSI 9166/03.04.2019
- Număr anunț
- DA22813917
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
- Furnizor / câștigător
- AUTOMOTIVE BUSINESS CONSULTING SRL (CUI RO29596018)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 932,33 RON
- Valoare atribuită
- 932,33 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 14:25
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 15:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
932,33 RON
din 932,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro