Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de a conform indicatorului termenului de pastrare sau valorii istorice si/sau p de arhivare
- Număr anunț
- DA22786994
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 1 MICESTI (CUI 29405185)
- Furnizor / câștigător
- AXE TRADE COMP SRL (CUI 18798119)
- Cod CPV
- 79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.210 RON
- Valoare atribuită
- 2.210 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 10:55
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2019 07:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.210 RON
din 2.210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro