Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serviciu Extern de Securitate și Sănătate în Muncă
- Număr anunț
- DA22812636
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA CALORGAL S.R.L. GALATI (CUI RO30925017)
- Furnizor / câștigător
- PROTECT GAL S.R.L. (CUI RO27401586)
- Cod CPV
- 71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.350 RON
- Valoare atribuită
- 9.350 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 13:25
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2019 08:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.350 RON
din 9.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro