Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sita DIN ISO3310/1, 200 x 50 mm, 500 µm
- Număr anunț
- DA22817222
- Autoritate contractantă
- ITCSMS IALOMITA (CUI RO13680111)
- Furnizor / câștigător
- VERDER ROMANIA SRL (CUI RO6563054)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 497,95 RON
- Valoare atribuită
- 497,95 RON
- Data publicării
- 12.04.2019 09:04
- Termen limită
- 17.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2019 09:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
497,95 RON
din 497,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro