Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DECLARATIE DE CONSIMTAMANT PRIVIND PROTECTIA SI PRELUCRAREA DATELOR DATELOR PERSONALE
- Număr anunț
- DA22816335
- Autoritate contractantă
- Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
- Furnizor / câștigător
- TOMIS PRINT SRL (CUI RO29576622)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60 RON
- Valoare atribuită
- 60 RON
- Data publicării
- 12.04.2019 08:05
- Termen limită
- 17.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2019 14:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
60 RON
din 60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro