Atribuită Anunț de participare

ACORD CADRU FURNIZARE DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
CN1011007
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CU REGIM DE MAXIMA SIGURANTA BACAU (CUI 4278752)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120.211,75 RON
Data publicării
25.04.2019 15:58
Anunț de atribuire
CAN1017703
Termen limită
30.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1047095

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (12)

Estimat: 120.211,75 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 PARIZER - PASARE SAU VITA 54.560 RON METRO CASH & CARRY ROMANIA
2 PULPE DE PUI SUPERIOARE FARA SPATE 13.020 RON STEDYAN COM S.R.L.,SELGROS CASH&CARRY SRL,NED COM
3 MERE 17.520 RON AMA FRUCT CP
4 LAPTE PRAF 8.176 RON PARHAN COM S.R.L.,OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L.,STEDYAN COM S.R.L.
5 USTUROI 4.296 RON PARHAN COM S.R.L.,AMA FRUCT CP,STEDYAN COM S.R.L.
6 TARATE DE GRAU 843,75 RON STEDYAN COM S.R.L.
7 SARE IODATA 1.001 RON STEDYAN COM S.R.L.
8 PIPER MACINAT 7.581 RON SELGROS CASH&CARRY SRL,PARHAN COM S.R.L.,STEDYAN COM S.R.L.
9 CIMBRU 1.862 RON Anulat
10 DROJDIE USCATA 600 RON Anulat
11 BOIA DE ARDEI DULCE 3.724 RON PARHAN COM S.R.L.,OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L.,STEDYAN COM S.R.L.
12 AMELIORATORI 7.028 RON PARHAN COM S.R.L.,STEDYAN COM S.R.L.,SELGROS CASH&CARRY SRL

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NED COM SRL CUI RO 7822416
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.