Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 81,9% sub estimat
Sistem angiograf monoplan pentru cardiologie intervențională și prestări servicii de mentenanţă full service
- Număr anunț
- CN1012024
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
- Cod CPV
- 33111720-4 · Aparate de angiografie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.574.644,27 RON
- Valoare atribuită
- 1.009.500 RON 81,9% sub estimat
- Data publicării
- 13.06.2019 01:40
- Anunț de atribuire
- CAN1021249
- Termen limită
- 17.07.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 112-274409
- Documentație de atribuire
- DF1050965
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Sistem angiograf monoplan.pdf.p7s
- Clauze contractuale Sistem angiograf monoplan.pdf.p7s
- FisaDate_DF1050965.pdf
- Formulare Sistem angiograf monoplan.pdf.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti Sistem angiograf monoplan.pdf.p7s
- Specificatie tehnica Servicii de mentenanta full service pentru Sistem angiograf monoplan.pdf.p7s
- Specificatie tehnica Sistem Angiograf monoplan pentru cardiologie interventionala.pdf.p7s
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIEMENS HEALTHCARE SRL CUI 36153005
Subcontractanți 4
E SHIELDING SOLUTION S.R.L. CUI RO 25456640
GENODYNAMIC SRL CUI RO24994004
LUMAMED HEALTH & CARE SRL CUI RO27335105
PIXELDATA SRL CUI RO 16381432
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PAPAPOSTOLOU SRL CUI RO 22318421
Subcontractanți 1
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
Valoare atribuită
1.009.500 RON
din 5.574.644,27 RON estimat
81,9%
Adjudecat la 18,1% din estimat · economie 4.565.144,27 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.